دانلود آهنگ مهراد به نام شده ام اونی که باید با تو به غم و غصه بخندم از سایت موزیک ایرانی

دانلود اهنگ شده ام اونی که باید با تو به غم و غصه بخندم - موزیک ایرانی

شُدَّهُ أَمْ اونی که باید بَا تو بِهِ غَمٍّ وَ غصه بخندم تو مَالِ منی حاضرم این بَارُّ بَا کل جَهَانَ شَرَطَ ببندم میرقصمو شادم بِهِ هوایت جانم بِهِ فدایت رحمی کن وَ بنگر که دَلَّ وَ دیده چگونه افتاده بِهِ پایت از عالمو آدَمَ سری طوری که تو دَلَّ میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی خود دریا تویی دل را بِهِ دریا زدم از عالمو آدَمَ سری طوری که تو دَلَّ میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی که دریا تویی دل را بِهِ دریا زدم

بَا مِنْ تو بمان که هِرُّ دقیقه أَزُّ تُرْسُ نبودنت نلرزم تا مرز جُنُونُ فاصله ای نیست مِنْ بی تو همیشه لُبِّ مرزم دیوانه شدم مَنْ بِهِ نگاهی أَزُّ بس که تو ماهی باید چه کنم تا تو که عاشقم بمانی وای أَزُّ تو الهی از عالمو آدَمَ سری طوری که تو دَلَّ میبری عاشقترین عاشق منم زیبایی دنیا تویی وقتی خود دریا تویی دل را بِهِ دریا زدم از عالمو آدَمَ سری طوری که تو دَلَّ میبری عاشقترین عاشق منم

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام شبای نیلوفری

لینک دانلود آهنگ صدات زدم شاید صدامو بشنوی (دریافت رایگان + اصلی)

دانلود آهنگ یکی یک دونه واسم دلم هی تنگ میشه واست میثم ابراهیمی

لینک دانلود آهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ من امشب با خدای خود (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ مو میخوام مست کنم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ دم خودم گرم که زدم دلتو بردم (رایـــگان + صــوتی)

تو ,بِهِ ,دریا ,تویی ,دَلَّ ,آدَمَ ,که تو ,سری طوری ,آدَمَ سری ,عالمو آدَمَ ,از عالمو ,دَلَّ میبری عاشقترین ,بخندم موزیک ایرانی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها