دانلود آهنگ قدیمی غمگین و احساسی بسیار زیبا من امشب با خدای خود مناجاتی دگر دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang man emshab ba khodaye khod monajati degar daram

دانلود آهنگ من امشب با خدای خود مناجاتی دگر دارم

دلا؛ امشب سفر دارم…!×♫ چه سودایی/ به سر دارم…!×♫ حکایت های پر شرر دارم؛ چه بزمی با تو/ تا سحر دارم!!×♫ دلا؛ امشب سفر دارم…!×♫ چه سودایی/ به سر دارم…!×♫ حکایت های پر شرر دارم؛ چه بزمی با تو/ تا سحر دارم!!×♫ به پروازِ آسمانِ عشق… چه خوشرنگین بال وُ پر دارم…!×♫ به صحرای بیکرانِ عشق؛ سفرهای پر خطر دارم!×♫ نمی ترسم؛ از فتنه ی طوفان!×♫ دلی؛ چون دریای خزر دارم!×♫ به بی تابی قلبِ عاشقان!×♫ پیامی؛ از شمس تا قمر دارم!×♫ دلا؛ امشب سفر دارم…!×♫ چه سودایی/ به سر دارم…!×♫ حکایت های پر شرر دارم؛ چه بزمی با تو/ تا سحر دارم!!×♫ دانلود اهنگ من امشب با خدای خود مناجاتی دگر دارم

من امشب با خدای خود؛ مناجاتی دگر دارم…!×♫ نیایش ها به درگاهش؛ ازین شور وُ شرر دارم!×♫ ز لطفِ بی کرانِ او؛ تشکرها کنم…!×♫ امّا… شکایت ها به درگاهش؛ ز سودای بشر دارم!×♫ نمی ترسم؛ از فتنه ی طوفان!×♫ دلی؛ چون دریای خزر دارم!×♫ به بی تابی قلبِ عاشقان!×♫ پیامی؛ از شمس تا قمر دارم!×♫ دلا؛ امشب سفر دارم…!×♫ چه سودایی/ به سر دارم…!×♫ حکایت های پر شرر دارم؛ چه بزمی با تو/ تا سحر دارم!!×♫ دلا؛ امشب سفر دارم…!×♫ چه سودایی/ به سر دارم…!×♫ حکایت های پر شرر دارم؛ چه بزمی با تو/ تا سحر دارم!!×♫

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام شبای نیلوفری

لینک دانلود آهنگ صدات زدم شاید صدامو بشنوی (دریافت رایگان + اصلی)

دانلود آهنگ یکی یک دونه واسم دلم هی تنگ میشه واست میثم ابراهیمی

لینک دانلود آهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ من امشب با خدای خود (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ مو میخوام مست کنم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ دم خودم گرم که زدم دلتو بردم (رایـــگان + صــوتی)

♫ ,× ,دارم… ,امشب ,شرر ,سودایی ,× ♫ ,دارم… × ,دارم × ,به سر ,سر دارم…
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها