دانلود آهنگ جدید شاد مازندرانی به نام لاله سبد مازندرانی بوشه باشه ( صفر گلردی مازندران )

Ahang mazandarani lale sabad mazandarani boshe bashe

لاله سبد مازندرانی باشه دروم اگه خواینی جهانی ووشه لالی صحبت مازندرانی ووشه تی تن خواینی شلوار پلنگی ووشه تی کار و بار وینه صحرایی ووشه گلی زمه شی مازرونی میرمه نازمه وی نام و نشونی میرمه لاله سبد مازندرانی بوشه

دروم اگه خواینی جهانی ووشه لالی صحبت مازندرانی ووشه .♪ تی تن خواینی شلوار پلنگی ووشه تی کار و بار وینه صحرایی ووشه .♪ گلی زمه شی مازرونی میرمه نازمه وی نام و نشونی میرمه .♪ جان شی اکسیر مازندرانی دا!♩ حسین آرمی دا، جان شی نیما مهدوی ای دا .♪ یاسر تیسه بهاری ککی وومه♩♩ اگه دریا بووییی ماهی وومه، هر کجه تو بخوای راهی وومه، قصه نخر تیسه فدایی وومه .♪ گلی زمه شی مازرونی میرمه، نازمه وی نام و نشونی میرمه .♪ دانلود آهنگ صفر گلردی مازندران تک دست برو رقص هاکن هوایی سر برو فقط عشق شی دلبر، شی یاری سه میرمه هسته می تاج سر، تی خاطری همه ره کمه خبر گلی زمه شی مازرونی میرمه نازمه وی نام و نشونی میرمه نوازنده خواینی جهانی ووشه ونه فقط حسین ووشه ♩ شاعر خواینی نیما ووشه رفق ونه یاسر آملی ووشه دروم خواینی دروم جهانی ووشه مثل پلنگ یاسر مردی ووشه

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام شبای نیلوفری

لینک دانلود آهنگ صدات زدم شاید صدامو بشنوی (دریافت رایگان + اصلی)

دانلود آهنگ یکی یک دونه واسم دلم هی تنگ میشه واست میثم ابراهیمی

لینک دانلود آهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ من امشب با خدای خود (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ مو میخوام مست کنم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ دم خودم گرم که زدم دلتو بردم (رایـــگان + صــوتی)

ووشه ,شی ,مازندرانی ,میرمه ,خواینی ,♪ ,شی مازرونی ,سبد مازندرانی ,زمه شی ,گلی زمه ,جهانی ووشه ,مازرونی میرمه نازمه ,خواینی شلوار پلنگی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها